Náučná hra Lišiacke učenie Protiklady a emócie

Kód: DIN751132
Neohodnotené
Značka: Dino
€8,56 €7,13 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Dovoľte deťom zorientovať sa vo svete emócií a naučiť ich presne pomenovávať protiklady. S náučnou spoločenskou hrou lišiacke učenie si zábavnou formou rozšíria slovnú zásobu a spresnia vyjadrovanie. Starší zvedavci sa môžu zároveň začať učiť anglicky alebo si doplniť slovníček o nové pojmy.

vyr. cr

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 80€
Garancia kvality
Garancia kvality
Len české a slovenské hračky
Odosielame Ihneď
Odosielame Ihneď
Pri objednávke v pracovnom dni do 12:00h
Záruka vrátenia peňazí
Záruka vrátenia peňazí
Záruka vrátenia peňazí do 14 dní

Podrobný popis

Dovoľte deťom zorientovať sa vo svete emócií a naučiť ich presne pomenovávať protiklady. S náučnou spoločenskou hrou lišiacke učenie si zábavnou formou rozšíria slovnú zásobu a spresnia vyjadrovanie. Starší zvedavci sa môžu zároveň začať učiť anglicky alebo si doplniť slovníček o nové pojmy. Vhodné je, aby hru viedol niekto dospelý, či trebárs starší súrodenec. "Učenie" tak bude nielen zábavné, ale aj efektívne.
So sadou si môžete zahrať dva typy hier. V Lote máte za úlohu správne priraďovať a pomenovať protikladné emócie, v Rozprávači budete pomocou kartičiek stavať a pretvárať príbehy a hrať sa s emóciami hlavných hrdinov. Pre inšpiráciu si v pravidlách prečítajte možnosti rozšírenia a obmien, nech vás hranie nikdy neomrzí.
Edícia Lišiackeho učenia ponúka obľúbené témy pre zábavne učenie. Vyberte si podľa oblasti, ktorú chcete s deťmi rozvíjať. Berte ohľad na vek a schopnosť vašich detí. V edícii vychádzajú hry v troch kategóriách: pre najmenších od 3 rokov, pre predškolákov od 5 rokov, pre školákov od 6 rokov. Pravidla je možné upravovať tak, aby hranie bolo zábavné pre deti v dlhšom časovom období. Deti si tak môžu znalosti nielen opakovať, ale ich aj rozvinúť. Hry sa dajú navzájom kombinovať a jednotlivé komponenty môžete využiť pre ďalšiu výuku.
Balenie obsahuje: 24 pevných kartičiek, 4 prikladacie tabuľky, 5 meniacich pásikov, obal aj pravidlá hry v slovenčine.

images

Dodatočné parametre

Kategória: Spoločenské hry
Hmotnosť: 0.36 kg
Odporúčaný vek: od 5 rokov
Rozmery balenia: 190 x 274 x 42 mm
Značka: DINO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: