Drevená hračka lienka s lanom

Kód: ABA44070
1 hodnotenie
Značka: WoodStork
€12,26 €10,22 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Drevené hračka lienka na kolieskach s pevným lanom ohnutým do oblúka je veľmi praktickou a funkčnou hračkou. Je určená deťom od jedného roka. Úchopové lano je ideálne prispôsobené pre detskú ruku.

vyr. cr

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 100€
Garancia kvality
Garancia kvality
Len české a slovenské hračky
Odosielame Ihneď
Odosielame Ihneď
Pri objednávke v pracovnom dni do 12:00h
Záruka vrátenia peňazí
Záruka vrátenia peňazí
Záruka vrátenia peňazí do 14 dní

Podrobný popis

Drevené hračka lienka na kolieskach s pevným lanom ohnutým do oblúka je veľmi praktickou a funkčnou hračkou. Je určená deťom od jedného roka. Úchopové lano je ideálne prispôsobené pre detskú ruku. Hračka má výbornú stabilitu. Masívne kolieska sú spojené silnými osičkami. Tieto vlastnosti umožňujú deťom zapierať sa o hračku plnou váhou. Kolieska sú vybavené silikónovými krúžkami. Hračka je teda tichá aj na pevnom povrchu. Kolieska sú uchytené excentricky pre jemný pohyb hore a dolu. To dodáva hračke ďalší rozmer zábavy. Zvieratko je navyše vybavené očkom pre uchytenie ťahacej šnúry. Plní teda funkciu posuvnej aj ťahacej hračky. Pri ťahaní sa prejaví excentrické uchytenie koliesok vtipným kolísavým alebo ,,hopsavým "pohybom. Veríme, že deti aj rodičov poteší univerzálne využitie tejto hračky.

Drevené hračky WoodStork sa vyznačujú vysokou bezpečnosťou a odolnosťou v náraze aj v ťahu a sú vyrábané a pravidelne testované tak, aby vyhovovali aktuálnym európskym normám a medzinárodným bezpečnostným štandardom. Pri ich výrobe je používaný moderný spôsob spájania drevených dielov a bezpečného uchytenia malých častí. Vývoj aj výroba všetkých hračiek a detských dekorácií značky WoodStork prebieha výhradne v Českej republike. Farby a laky použité pri výrobe sú vysoko kvalitné, zdravotne neškodné a certifikované na použitie na hračky, a to aj pre najmenšie deti. Dokonalá povrchová úprava a kvalitná ručná maľba detailov je u značky WoodStork samozrejmosťou. Na výrobu hračiek a dekorácií WoodStork sú používané predovšetkým prírodné materiály. Hlavným materiálom je bukové drevo získavané výhradne z tuzemských zdrojov a iba z ťažby šetrnej k životnému prostrediu.

Výrobca: WoodStork

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené zvieratka s lanom
Hmotnosť: 0.2 kg
Odporúčaný vek: od 1 roku
Materiál: bukove drevo
Rozmer: 14 x 10 x 10 cm
Značka: WoodStork

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: