O NÁS

Spoločnosť MILE obchod s.r.o., ktorá prevádzkuje tento internetový obchod, bola založená v roku 2013 s cieľom ponúknuť našim a vašim deťom zaručene len kvalitné a bezpečné hračky od slovenských a českých výrobcov, ktoré nielen potešia a pohladia detskú dušu, ale zároveň aj prispejú k rozvoju tvorivosti a zručnosti detí.
O bežné hračky bol, je a aj bude záujem. I keď v dnešnej počítačovej dobe sa hračky javia ako zbytočnosť, najmä u tých starších jedincov. Avšak u tých menších detí práve klasické hračky zohrávajú významnú úlohu v ich normálnom a zdravom vývine, ktorý naša spoločnosť tak potrebuje. Vypĺňajú všetok čas dieťaťa, zabávajú ich a pomáhajú im ľahšie pochopiť okolité skutočnosti vôkol nich.
Deti milujú, ale i potrebujú hračky pre svoj zdravý a normálny vývin. Náročná predstava - deti bez hračiek. Ale kde nakupovať kvalitné a bezpečné hračky pre deti, ktoré okrem iného i niečo naučia? Popritom chcieť, aby nešlo o nebezpečné hračky z dovozu, vyznačujúce sa nekvalitou, škodlivými látkami a navyše krátkou životnosťou?
Ak v blízkej dobe plánujete kupovať novú hračku pre svoje dieťa, spoľahnite sa na náš internetový obchod. U nás nájdete zaručene iba slovenskú, českú značku a kvalitnú, bezpečnú hračku pre všetky deti.
Isto dobre viete, že najkrajším darčekom pre každého rodiča je úsmev svojho dieťaťa. I vy môžete vykúzliť úsmev na tvári svojho. Darujete mu hračku, ktorá ho poteší a po ktorej túži. Vy sa tešte z toho, že jeho hračka bude kvalitná a navyše bude aj bezpečná. Spoľahnite sa na istotu a bezpečnosť vo sfére hračiek pre vaše deti. Pokiaľ sa obrátite na nás, istotne docielite túto skutočnosť a navyše budete nielen pokojní, ale aj spokojní, ako aj vaše dieťa bez ohľadu na jeho vek.