Drevená hračka na tlačenie klaun

Kód: ABA44043
Neohodnotené
Značka: WoodStork
€10,89 €9,08 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Drevená hračka na tlačenie - klaun je pre deti nielen zábavná drevená hračka s veselým dizajnom a vtipným pohybom, ale tiež užitočná hračka pre rozvoj ich motorických schopností. Zábavnou formou ich motivuje k prvým krôčikom a neskôr im pomáha pri zdokonaľovaní chôdze, celkovej koordinácie a rovnováhy.

vyr. cr

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 100€
Garancia kvality
Garancia kvality
Len české a slovenské hračky
Odosielame Ihneď
Odosielame Ihneď
Pri objednávke v pracovnom dni do 12:00h
Záruka vrátenia peňazí
Záruka vrátenia peňazí
Záruka vrátenia peňazí do 14 dní

Podrobný popis

Drevená hračka na tlačenie - klaun je pre deti nielen zábavná drevená hračka s veselým dizajnom a vtipným pohybom, ale tiež užitočná hračka pre rozvoj ich motorických schopností. Zábavnou formou ich motivuje k prvým krôčikom a neskôr im pomáha pri zdokonaľovaní chôdze, celkovej koordinácie a rovnováhy. Drevená hračka - klaun je zároveň ideálnou hračkou pre tréning pozorovacích a pohybových schopností. Deti sa naučia vnímať pohyb hračky a postupne si osvoja jej ovládanie pomocou vodiacej rukoväte. Následne zvládnu zapojiť chôdzu. Nadšene sa potom samostatne pohybujú s hračkami, ktoré už vedia ovládať. Radosť zo zvládnutia posuvnej drevenej hračky na tlačenie (dreveného strkadla) vydrží deťom veľmi dlho a hračka sa stáva ich dlhodobým kamarátom.

Drevené hračky WoodStork sa vyznačujú vysokou bezpečnosťou a odolnosťou v náraze aj v ťahu a sú vyrábané a pravidelne testované tak, aby vyhovovali aktuálnym európskym normám a medzinárodným bezpečnostným štandardom. Pri ich výrobe je používaný moderný spôsob spájania drevených dielov a bezpečného uchytenia malých častí. Vývoj aj výroba všetkých hračiek a detských dekorácií značky WoodStork prebieha výhradne v Českej republike. Farby a laky použité pri výrobe sú vysoko kvalitné, zdravotne neškodné a certifikované na použitie na hračky, a to aj pre najmenšie deti. Dokonalá povrchová úprava a kvalitná ručná maľba detailov je u značky WoodStork samozrejmosťou. Na výrobu hračiek a dekorácií WoodStork sú používané predovšetkým prírodné materiály. Hlavným materiálom je bukové drevo získavané výhradne z tuzemských zdrojov a iba z ťažby šetrnej k životnému prostrediu.

Výrobca: WoodStork

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky na tlačenie
Hmotnosť: 0.15 kg
Odporúčaný vek: od 1 roku
Rozmer: 6,5 x 8 x 12 cm
Dĺžka rukoväte: 53, cm
Materiál: bukove drevo
Značka: WoodStork

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: