Drevená stavebnica PONY 1

Kód: PON73002
Neohodnotené
Značka: PONY
€132,90 €110,75 bez DPH
Do 5 dní
Možnosti doručenia

Drevená stavebnica PONY 1 je základná varianta stavebníc PONY. Z tejto stavebnice si postavíte napr. trojkolku, kolobežku, koníka (ponyho), vozík, žeriav, mlyn, lokomotívu a množstvo iných hračiek, ktoré sú väčších rozmerov, ako hračky z PONY mini. Všetky poskladané hračky sú dostatočne veľké s dostatočnou nosnosťou, tak aby sa na nich deti mohli previezť. vyr. cr   Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 100€
Garancia kvality
Garancia kvality
Len české a slovenské hračky
Odosielame Ihneď
Odosielame Ihneď
Pri objednávke v pracovnom dni do 12:00h
Záruka vrátenia peňazí
Záruka vrátenia peňazí
Záruka vrátenia peňazí do 14 dní

Podrobný popis

Drevená stavebnica PONY 1 je základná varianta stavebníc PONY. Z tejto stavebnice si postavíte napr. trojkolku, kolobežku, koníka (ponyho), vozík, žeriav, mlyn, lokomotívu a množstvo iných hračiek, ktoré sú väčších rozmerov, ako hračky z PONY mini. Všetky poskladané hračky sú dostatočne veľké s dostatočnou nosnosťou, tak aby sa na nich deti mohli previezť.
Každá zo stavebníc PONY obsahuje sadu jednoduchých konštrukčných prvkov, pomocou ktorých sa dajú vytvárať rôzne tvary a podoby podľa návodu, ktorý je súčasťou každého balenia alebo deti môžu zapojiť vlastnú fantáziu a vymyslieť si vlastnú hračku. Po ukončení stavby sa na nej deti môžu do sýtosti vyhrať. Všetky typy stavebníc PONY sú univerzálne, takže po dokúpení ďalšej stavebnice je možné tieto diely ľubovoľne kombinovať. Vďaka tomu, že sú stavebnice univerzálne, môžete jednotlivé diely vzájomne kombinovať a tým vytvárať rozmernejšie diela.
Stavebnica PONY je mimoriadna nielen vďaka kvalitnému materiálu, ale aj vďaka svojmu unikátnemu systému skladania a spájania jednotlivých dielov. S pomocou rodičov dokážu stavať aj tí najmenší z nás. Na základe ohlasov stavebnica PONY zaujala nielen deti ale aj rodičov, ktorí stavajú tieto stavebnice minimálne rovnako zaujato ako ich deti a to je jeden z najdôležitejších prínosov drevenej stavebnice. Rozvoj vzťahu rodiča a dieťaťa je veľmi dôležitý a preto sme radi, že aj dospelí trávia práve pri tejto hračke svoj drahocenný čas so svojimi ratolesťami. Dôležitým prínosom stavebnice pre deti je tiež rozvoj logického myslenia, predstavivosti, zručnosti (jemnej aj hrubej motoriky), fantázie, sústredenia, samostatnosti a vytrvalosti.

OBSAH BALENIA STAVEBNICE PONY 1:
trám 24 ks
spojovacia tyč 26 ks
kladkové koliesko 1 ks
malé koliesko 4 ks
kolík 60 ks
drevené kladivo 1 ks
vytĺkacia tyč 2 ks
špagát 6 m
letecká guma 0,7 m
Celkový počet dielov v stavebnici je 118 ks + špagát + letecká guma.

logo-mojepony

Dodatočné parametre

Kategória: STAVEBNICE
Hmotnosť: 3.1 kg
Odporúčaný vek: od 4 rokov
Rozmery balenia: 40,5 x 26,5 x 9,5 cm
Materiál: bukove drevo
Počet dielov: 120 ks
Značka: PONY

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: