Igráček s rozprávkou – Kňažná Katarína a Tri kľúče

Kód: EFK26441
Neohodnotené
Značka: efko
€9,49 €7,91 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Objavte svet fantázie s postavičkou Igráčka kňažnej Kataríny s kočiarom ťahaným kobylkou Klárou. Táto inovatívna hračka je ideálnou voľbou pre všetky deti, ktoré milujú Igráčkov a rozprávky. Postavička Igráčka kňažnej Kataríny nie je len obyčajná hračka. Je to originálna a úžasná kombinácia fyzickej hračky a podcastovej rozprávky s názvom "Tri kľúče", ktorú načítal známy herec Martin Stránsky. Hračka je navrhnutá tak, aby stimulovala a rozvíjala fantáziu a jemnú motoriku detí.

vyr. cr

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 100€
Garancia kvality
Garancia kvality
Len české a slovenské hračky
Odosielame Ihneď
Odosielame Ihneď
Pri objednávke v pracovnom dni do 12:00h
Záruka vrátenia peňazí
Záruka vrátenia peňazí
Záruka vrátenia peňazí do 14 dní

Podrobný popis

Objavte svet fantázie s postavičkou Igráčka kňažnej Kataríny s kočiarom ťahaným kobylkou Klárou. Táto inovatívna hračka je ideálnou voľbou pre všetky deti, ktoré milujú Igráčkov a rozprávky.
Postavička Igráčka kňažnej Kataríny nie je len obyčajná hračka. Je to originálna a úžasná kombinácia fyzickej hračky a podcastovej rozprávky s názvom "Tri kľúče", ktorú načítal známy herec Martin Stránsky. Hračka je navrhnutá tak, aby stimulovala a rozvíjala fantáziu a jemnú motoriku detí. Deti sa môžu hrať s postavičkou Igráčka a zároveň počúvať rozprávku. Rozprávka je dostupná aj prostredníctvom QR kódu umiestneného na balení, ktorý môžu rodičia ľahko naskenovať a spustiť rozprávku. Tento Igráček s rozprávkou je skvelým darčekom pre všetkých malých milovníkov rozprávok a Igráčkov. Hračka je vyrobená v Českej republike.

 

Výrobca: Efko

Dodatočné parametre

Kategória: Igráček
Hmotnosť: 0.1 kg
Odporúčaný vek: od 3 rokov
Veľkosť postavičky: 80 mm
Rozmer balenia: 135 x 192 x 85 mm
Značka: efko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: