Umývateľné kocky – malá sada

Kód: TOJ1903
Neohodnotené
Značka: TOJA TOY
ZADARMOZADARMO
Umývateľné kocky – malá sada
€476,19 €396,83 bez DPH
Do 14 dní
Možnosti doručenia

Umývateľné kocky s molitanovými blokmi majú za cieľ variabilne oživovať interiér a svojimi možnosťami hry obohacovať dieťa o vnímanie farieb, tvarov a rozvíjanie jeho fantázie. Umývateľné kocky umožňujú veľké množstvo hier - stavieb.

vyr. cr   Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 100€
Garancia kvality
Garancia kvality
Len české a slovenské hračky
Odosielame Ihneď
Odosielame Ihneď
Pri objednávke v pracovnom dni do 12:00h
Záruka vrátenia peňazí
Záruka vrátenia peňazí
Záruka vrátenia peňazí do 14 dní

Podrobný popis

Umývateľné kocky s molitanovými blokmi majú za cieľ variabilne oživovať interiér a svojimi možnosťami hry obohacovať dieťa o vnímanie farieb, tvarov a rozvíjanie jeho fantázie. Umývateľné kocky umožňujú veľké množstvo hier - stavieb. Je možné z nich postaviť nábytok - kreslo, pohovku, posteľ aj knižnicu. Farby veľmi výrazne ovplyvnia ladenie detskej izby, ale kocky sú vhodné aj do materských škôlok a rodinných centier. Použitý materiál ich určuje na použitie v oblastiach s malou ale aj veľkou záťažou. Umývateľné kocky sú napoly tvorené teplými farbami a napoly studenými farbami, otočením kociek je teda možné tvoriť stavbu v teplých dievčenských, alebo studených chlapčenských farbách.
Látku je možné pri zašpinení utrieť mokrou špongiou. Pre možnosť spájania a fixovania kociek je do dlhých rohov kociek všitá chytacia látka - polyamid. Týmito rohmi je tiež možné kocky spájať pomocou 24 kusov suchých zipsov dodaných vo vrecúšku. Obal kociek je vybavený zipsom a je možné ho z kociek vybrať a vyprať v práčke na 40 ° C.
Materiál:
Polyesterová umývateľná látka, polyamid, molitanové bloky. Všetky materiály majú atesty na výrobky pre deti do troch rokov.
Malá sada obsahuje: 2 kocky 100 cm x 25 cm,
                                    2 kocky 75 cm x 25 cm,
                                    2 kocky 50 cm x 25 cm,
                                    2 kocky 25 cm x 25 cm.

Tojatoy logo

Dodatočné parametre

Kategória: TOJA TOY
Značka: TOJATOY

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: