Veža Jenga

Kód: MIK042
Neohodnotené
Značka: M.I.K.
€11,86 €9,88 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Spoločenská hra veža Jenga, ktorej sa môže zúčastniť neobmedzený počet hráčov. Postupne každý hráč vyťahuje jednou rukou z veže ľubovoľný kameň a stavia ho na horné poschodie. Cieľom hry je nezhodiť vežu.

vyr. cr

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 100€
Garancia kvality
Garancia kvality
Len české a slovenské hračky
Odosielame Ihneď
Odosielame Ihneď
Pri objednávke v pracovnom dni do 12:00h
Záruka vrátenia peňazí
Záruka vrátenia peňazí
Záruka vrátenia peňazí do 14 dní

Podrobný popis

Spoločenská hra veža Jenga, ktorej sa môže zúčastniť neobmedzený počet hráčov. Postupne každý hráč vyťahuje jednou rukou z veže ľubovoľný kameň a stavia ho na horné poschodie. Cieľom hry je nezhodiť vežu. Ako veža rastie, stáva sa labilnejšou a zručnosť aj nervy hráčov sú podrobené napínavej skúške. Vzrušenie aj radosť z hry rastie až do okamihu, kedy za všeobecnej radosti veža padá. Hráč, ktorý vežu zhodil, prehral, poskladá kamene do ucelenej veže a hra môže začať nanovo. Informácie pre súťaživých: expertní hráči zvládnu s našou vežou postaviť cez 32 poschodí. Vyrobené z kvalitného bukového dreva.
Drevené hry a drevené hlavolamy MIK sú navrhnuté pre deti i dospelých tak, aby prinášali radosť a pritom rozvíjali pamäť, trpezlivosť, logické myslenie i motorické zručnosti. Vyhovujú prísnym európskym bezpečnostným a hygienickým normám EN-71. Sú vyrobené z kvalitného bukového dreva, ktorému vďačí za zvýšenú odolnosť proti rozbitiu aj za svoju ekologickosť. Prírodný povrch, farebná ražba.

logo-new

Dodatočné parametre

Kategória: KATEGÓRIE HRAČIEK
Hmotnosť: 1.1 kg
Odporúčaný vek: od 6 rokov
Rozmery balenia: 80 x 80 x 280 mm
Značka: MIK TOYS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: