Pat a Mat Motáci – rodinná hra

Kód: EFK88433
Novinka
Neohodnotené
Značka: efko
€8,19 €6,83 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Hľadáte zábavnú hru, ktorá prelomí ľady a zamotá vašu skupinu do zábavného dobrodružstva? Predstavujeme vám našu kontaktnú hru so šnúrkami - Pat a Mat Motáci, ktorá vás vtiahne do víru zábavy a smiechu!

vyr. cr

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 100€
Garancia kvality
Garancia kvality
Len české a slovenské hračky
Odosielame Ihneď
Odosielame Ihneď
Pri objednávke v pracovnom dni do 12:00h
Záruka vrátenia peňazí
Záruka vrátenia peňazí
Záruka vrátenia peňazí do 14 dní

Podrobný popis

Pat a Mat Motáci - táto jedinečná hra je ideálna pre detské kolektívy, párty alebo akékoľvek stretnutie priateľov či rodiny. Princíp hry je jednoduchý - vaša skupina sa zamotá do seba pomocou farebných šnúrok a spoločnými silami sa musíte rozpliesť. Budete sa preliezať, skákať, možno aj trochu zamotávať, ale hlavne sa skvelo zabavíte. Vďaka kompaktným rozmerom sa hra ľahko skladuje a môžete si ju vziať kdekoľvek so sebou. Zabudnite na trápne ticho a rozpaky - s našou kontaktnou hrou so šnúrkami to nehrozí! Objednajte si ju ešte dnes a pripravte sa na nezabudnuteľné chvíle plné smiechu a zábavy. Veď kto by nechcel mať so svojimi blízkymi trochu zamotaný vzťah?

Hra je určená pre 3 až 6 hráčov. Hráči hrajú s rovnakým počtom šnúrok, ako je počet hráčov. Traja hráči hrajú s tromi šnúrkami, štyria hráči hrajú so štyrmi šnúrkami...

V balení nájdete:
• 6 ks rôzne farebných 1 meter dlhých šnúrok zakončených navlečenou drevenou korálkou, ktorá slúži na uchopenie konca šnúrky
• CZ/SK návod

Ako na to?
Jeden z hráčov uchopí jednou rukou zväzok šnúrok tak, aby celý zväzok visel zhora nadol. Ostatní hráči potom jednou rukou chytia spodný koniec ľubovoľnej šnúrky a druhou rukou chytia horný koniec odlišne farebné šnúrky. Hráč, ktorý drží zväzok šnúrok, ho nepúšťa, pokiaľ všetci ostatní hráči nedržia v každej ruke koniec s korálkou. On sám potom, ako posledný uchopí zostávajúce konce. Pokiaľ na neho ostali konce rovnako farebné šnúrky, vymení si jeden koniec za iný s niektorým z hráčov tak, aby každý z nich držal inak farebný koniec šnúrok. Vo chvíli, keď všetci hráči držia v každej ruke koniec šnúrky, hra môže začať. Hráči sa snažia rozpliesť zamotané povrázky vzájomným preliezaním medzi sebou a preliezaním svojich tiel, ale za žiadnu cenu nesmú konca šnúrok pustiť až do konca hry. Koniec hry nastáva v okamihu, keď hráči postupne rozpletú prekrížené povrázky a vytvoria „kruh“. Tzn. hráči medzi sebou sú spojení iba šnúrkou, ktorú držia za konce a ktorá sa nikde nekríži s inou šnúrkou. Hráči môžu stáť čelom do kruhu aj von z kruhu - to nie je podstatné. Dôležité je nekrížiť „vlákno“. Pokiaľ sa podarí rozpliesť zauzlovanú skupinu – motanicu, vyhrávajú všetci hráči. Ak sa im to nepodarí, tak sú všetci motáci :-)

Efko

 

Dodatočné parametre

Kategória: Spoločenské hry
Hmotnosť: 0.18 kg
Hmotnosť:: 0,18 kg
Rozmer balenia: 173 x 55 x 130 mm
Odporúčaný vek: od 5 rokov
Výrobca: efko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: