Spoločenská hra PICASSO

Kód: EFK54952
Neohodnotené
Značka: efko
€15,18 €12,65 bez DPH
Do 7 dní
Možnosti doručenia

Spoločenská hra PICASSO je zábavná hru pre celú rodinu. Hra je určená deťom od ôsmich rokov. Vytvorená bola v spolupráci s dánskym tvorcom hier Martinom N. Andersenom.

vyr. cr

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 100€
Garancia kvality
Garancia kvality
Len české a slovenské hračky
Odosielame Ihneď
Odosielame Ihneď
Pri objednávke v pracovnom dni do 12:00h
Záruka vrátenia peňazí
Záruka vrátenia peňazí
Záruka vrátenia peňazí do 14 dní

Podrobný popis

V tejto hre sa určite stanete autorom viacerých umeleckých diel vhodných pre súkromnú galériu! Pomocou geometrických tvarov sa snažíte znázorniť predmet z kartičky tak, aby ich protihráči identifikovali. Čím menej pomôcok použijete, tým ste úspešnejší.
Spoločenská hra PICASSO je zábavná hru pre celú rodinu. Hra je určená deťom od ôsmich rokov. Vytvorená bola v spolupráci s dánskym tvorcom hier Martinom N. Andersenom. Spoločenská hra PICASSO je veľmi jednoduchá. Hráč sa snaží za pomoci pevných geometrických tvarov, drevených tyčiek a povrázku znázorniť predmet alebo vec z vyžrebovanej kartičky. Protihráč potom tento výtvor identifikuje. Vďaka definovaným geometrickým tvarom tak vznikajú výtvory podobné kubistickým obrazom slávneho maliara Pabla Picassa. Hráči musia zapojiť svoju fantáziu. Pravidlom je, že čím menej tvarov hráč použije, tým viac bodov získava. Presne ako minimalistický Picasso. Hra podporuje obrazotvornosť, fantáziu, logické uvažovanie, sociálnu empatiu. Zároveň je to typ "party" hry, pri ktorej sa všetci hráči skvele pobavia. Hra je výborná v tom, že ju plnohodnotne môže hrať osemročné dieťa s dospelým.

Efko

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Spoločenské hry
Hmotnosť: 0.8 kg
Odporúčaný vek: od 8 rokov
Rozmery balenia: 282 x 282 x 60 mm
Značka: efko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: