Náučná hra Lišiacke učenie Hodiny

Kód: DIN751101
Neohodnotené
Značka: Dino
€8,56 €7,13 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Kedy je ten pravý čas na zábavu a kedy zase na učenie alebo spánok? To si vaši malí školáci osvoja hravou formou s lišiackym učením. S variantom spoločenskej hry Lišiacke učenie Hodiny sa deti naučia poznávať čas ako na klasickom ciferníku, tak na digitálnych hodinkách. Pre starších zvedavcov sú denné činnosti navyše popísané v angličtine.

vyr. cr

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 100€
Garancia kvality
Garancia kvality
Len české a slovenské hračky
Odosielame Ihneď
Odosielame Ihneď
Pri objednávke v pracovnom dni do 12:00h
Záruka vrátenia peňazí
Záruka vrátenia peňazí
Záruka vrátenia peňazí do 14 dní

Podrobný popis

Kedy je ten pravý čas na zábavu a kedy zase na učenie alebo spánok? To si vaši malí školáci osvoja hravou formou s lišiackym učením. S variantom spoločenskej hry Lišiacke učenie Hodiny sa deti naučia poznávať čas ako na klasickom ciferníku, tak na digitálnych hodinkách. Pre starších zvedavcov sú denné činnosti navyše popísané v angličtine. Aby deti využili hru na maximum, je vhodné, keď ju vedie dospelý alebo napríklad starší súrodenec.
So sadou si môžete zahrať dva typy hier. Jedna je podobná pexesu, kedy hľadáte dvojice kartičiek so zhodným časom (tu ale v rozdielnom formáte), pri druhej hre nastavujete na veľkých hodinách čas podľa toho, akú si vylosujete hraciu kartu. Aby vás hranie neprestávalo baviť, nájdete v pravidlách aj ďalšie možnosti obmien a rozšírenia hry.
Edícia Lišiackeho učenia ponúka obľúbené témy pre zábavne učenie. Vyberte si podľa oblasti, ktorú chcete s deťmi rozvíjať. Berte ohľad na vek a schopnosť vašich detí. V edícii vychádzajú hry v troch kategóriách: pre najmenších od 3 rokov, pre predškolákov od 5 rokov, pre školákov od 6 rokov. Pravidla je možné upravovať tak, aby hranie bolo zábavné pre deti v dlhšom časovom období. Deti si tak môžu znalosti nielen opakovať, ale ich aj rozvinúť. Hry sa dajú navzájom kombinovať a jednotlivé komponenty môžete využiť pre ďalšiu výuku.
Balenie obsahuje: 48 pevných kartičiek, hraciu dosku s hodinami a pohyblivými ručičkami, obal aj pravidlá v slovenčine.

images

Dodatočné parametre

Kategória: Spoločenské hry
Hmotnosť: 0.36 kg
Odporúčaný vek: od 6 rokov
Rozmery balenia: 190 x 274 x 42 mm
Značka: DINO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: