Náučná hra Lišiacke učenie Profesie

Kód: DIN751149
Neohodnotené
Značka: Dino
€7,69 €6,41 bez DPH
Do 7 dní
Možnosti doručenia

Čím sa vaše dieťa raz bude živiť, je len a len na ňom. Vy mu ale môžete ukázať, že výber povolania je skutočne pestrý. S lišiackym učením o profesiách spoznajú napríklad svet doktorov, polície alebo napríklad gastronómie a to aj s nástrojmi a prostredím, ktoré sa k profesiám viažu.

vyr. cr

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri objednávke nad 100€
Garancia kvality
Garancia kvality
Len české a slovenské hračky
Odosielame Ihneď
Odosielame Ihneď
Pri objednávke v pracovnom dni do 12:00h
Záruka vrátenia peňazí
Záruka vrátenia peňazí
Záruka vrátenia peňazí do 14 dní

Podrobný popis

Čím sa vaše dieťa raz bude živiť, je len a len na ňom. Vy mu ale môžete ukázať, že výber povolania je skutočne pestrý. S lišiackym učením o profesiách spoznajú napríklad svet doktorov, polície alebo napríklad gastronómie a to aj s nástrojmi a prostredím, ktoré sa k profesiám viažu. So staršími deťmi môžete precvičovať aj jazykové znalosti, pretože názvy povolaní sú v angličtine.
Ideálne je, keď hru vedie niekto dospelý alebo napríklad starší súrodenec. Vybrať si môžete z dvoch hier "Páry" a "Prostredie". V prvej hre deti spájajú zodpovedajúce dvojice obrázkov (náčinie, výbava a pod.). Pri druhej, potom predmety a profesie zasadzujú do správneho prostredia.
Edícia Lišiackeho učenia ponúka obľúbené témy pre zábavne učenie. Vyberte si podľa oblasti, ktorú chcete s deťmi rozvíjať. Berte ohľad na vek a schopnosť vašich detí. V edícii vychádzajú hry v troch kategóriách: pre najmenších od 3 rokov, pre predškolákov od 5 rokov, pre školákov od 6 rokov. Pravidla je možné upravovať tak, aby hranie bolo zábavné pre deti v dlhšom časovom období. Deti si tak môžu znalosti nielen opakovať, ale ich aj rozvinúť. Hry sa dajú navzájom kombinovať a jednotlivé komponenty môžete využiť pre ďalšiu výuku.
Balenie obsahuje: 9 × 2 puzzle dielikov, 9 pohľadov s prostredím, pravidlá v slovenčine.

images

Dodatočné parametre

Kategória: Spoločenské hry
Hmotnosť: 0.44 kg
Odporúčaný vek: od 3 rokov
Rozmery balenia: 190 x 274 x 42 mm
Značka: DINO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: